KONST / Litografier / Färglitografi 13592043
nr 1359 2043
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/300. Motivet: 50x60 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:53:17
4/11 17:36:59
100 kr
9/11 12:53:11